The Luxury Flamingo Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Sporttevékenységek Aquapark Könnyűbúvárkodás | Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A 3 hálószobás The Luxury Flamingo Villa Willemstad közel van olyan városi nevezetességekhez, mint az alig egy 5 perces sétára található WannaBike Curacao. A vezetett sznorkeltúrákat kínáló Willemstad városi villa 6 fő befogadására alkalmas.
Az Emma Királynő híd hozzávetőlegesen 7 km-re, a Curacaói Tengeri Akvárium pedig egy 2 km-es távolságra helyezkedik el a 2 fürdőszobás villától. A The Luxury Flamingo Villa nagyjából egy 10 perces autóútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Mambo-part.
A fürdőszobai felszerelések walk-in zuhanykabint és külön WC-t is magukba foglalnak. A fürdőszobák hajszárítóval és törölközőkkel is el vannak látva az ön kényelme érdekében.
A szálláshelyen kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyha áll rendelkezésre. A vendégek vacsorázhatnak a The Luxury Flamingo Villa a közelben található Equus vendégszeretetét élvezve. A Willemstad városi ingatlantól pillanatokra található a Kaya Zinfandel buszpályaudvar, közlekedési lehetőséget nyújtva a közelben.
- Helyi látnivalók
- Club de Leglo926 km
- On Spanish waters from store1640 km
- WannaBike Curacao140 km
- Sail Adventure boat rental2179 km
- Salina Jan Thiel1411 km
- WannaBike115 km
- Renaissance Mall and Rif Fort1823 km
- Hofi Granville125 km
- Vista Royal1905 km
- Repülőterek
- Curacao nemzetkozi repuloter17 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Széf
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Szárító
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Aquapark
- Kert
- Könnyűbúvárkodás
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Öltöző
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A The Luxury Flamingo Villa milyen messze van a Curacao nemzetkozi repülőtértől?
A Curacao nemzetkozi repülőtér és a The Luxury Flamingo Villa között 20 km távolság van. - ❓
A The Luxury Flamingo Villa biztosít konyhát?
Ez a The Luxury Flamingo Villa mosogatógéppel, kávé/tea készítővel és hűtővel felszerelt felszerelt konyhát kínál. - ❓
A The Luxury Flamingo Villa fogad háziállatokat?
A The Luxury Flamingo Villa nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a villa vendégei vagyunk?
Willemstad nevezetességei közé tartozik a Curacaói Tengeri Akvárium és az Emma Királynő híd, amelyek 2 km-re, illetve 7 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül a Willemstad (6 km) szintén ajánlott a látogatásra.